מאמרים

בית ההארחה ביישוב נווה שלום - המשך למאמר

למלון עצמו ישנם שלושים ותשעה חדרים. החדרים מאורגנים בארבע שורות שכאמור כל אחת מהן פונה של הנוף הקסום של העמק. סביב למלון יש מדשאות וגנים מרהיבים, עצים וגינות של צמחי מרפא. לכל החדרים במלון נווה שלום – וואחת אל סאלאם יש מרפסת צמודה והם מאובזרים במקרר ובפינת קפה. בכל חדר יש גם מקרר, מזגן, כספת וטלפון.

אולמות אירועים

המיקום והאווירה הופכים את מלון נווה שלום – וואחת אל סאלאם למקום אידיאלי לאירוח כנסים, אירועים וסמינרים. אולמות מתאימים הקיימים במתחם המלון מאפשרים את אירוחן של קבוצות המונות עד ארבע מאות נפש. בכל האולמות קיים הציוד הדרוש מבחינה טכנית לקיומם של כנסים וסמינרים. כאשר מזג האוויר מאפשר זאת, בעיקר בחודשי הקיץ, ניתן לקיים אירועים במדשאות שנמצאות בשטח המלון.

אטרקציות וחבילות אירוח

מלון נווה שלום ממוקם בסמיכות למנזר לטרון ובסביבתו נמצאים גם יערות רבים. לאוהבי הספורט האתגרי של אופני שטח ישנם שבילי אופניים רבים המתאימים גם לרכיבה רגילה וגם לרכיבה אתגרית. באזור ניתן גם למצוא יקביי בוטיק וחוות עזים שבהן ניתן לטעום ולרכוש גבינות ייחודיות ואיכותיות. מומלץ להתקשר על מנת לבדוק את זמינותן של חבילות נופש שונות. חבילות שכאלה מוצעות גם למשפחות וגם למוסדות ולגופים מאורגנים וכוללות לינה וארוחת בוקר וגם טיולים וארוחות במסעדת המלון שמציעה תפריט עשיר מהמטבח הלבנוני.

חזרה לחלק ראשון